Strona główna Jest 82 produktów.

Aktywne filtry

Buty męskie czarne.

Buty męskie z cholewką ze skóry zamszowej  w kolorze czarnym.Cholewka w części bocznej perforowana .Wnętrze buta skórzane.Spód nadaje butą lekkości i efektywnego wyglądu,idealnie dopasowuje się do stóp gwarantując wygodę użytkowania.Można je nosić do każdego stroju casulowego i sportowego.

275,00 zł Brutto

Buty męskie blue.

Buty męskie z cholewką ze skóry licowej w kolorze blue .Cholewka w części bocznej perforowana .Wnętrze buta skórzane.Spód nadaje butą lekkości i efektywnego wyglądu, idealnie dopasowuje się do stóp gwarantując wygodę użytkowania.Można je nosić do każdego stroju casulowego i sportowego.

275,00 zł Brutto

Buty męskie czarne.

Buty męskie z cholewką ze skóry licowej w kolorze czarnym.Cholewka w części bocznej perforowana .Wnętrze buta skórzane.Spód  nadaje butą lekkości i efektywnego wyglądu, idealnie dopasowuje się do stóp gwarantując wygodę użytkowania.Można je nosić do każdego stroju casulowego i sportowego.

275,00 zł Brutto

Obuwie sportowe męskie

But męski sznurowany o charakterze sportowym z ciekawym rozwiązaniem cholewki.Skóra cholewki ze skóry zamszowej w kolorze granatowym  łączona ze skórą licową w kolorze brązu.Skóra licowa cholewki perforowana przez co model ma oryginalny charakter.Można go nosić do każdego stroju sportowego i casualowego. Ciekawa podeszwa.

275,00 zł Brutto

Obuwie sportowe męskie

But męski sznurowany o charakterze sportowym z ciekawym rozwiązaniem cholewki.Skóra cholewki ze skóry zamszowej w kolorze ciemno-zielonym łączona ze skórą licową w kolorze brązu.Skóra licowa cholewki perforowana przez co model ma oryginalny charakter.Można go nosić do każdego stroju sportowego i casualowego. Ciekawa podeszwa.

275,00 zł Brutto